SKOKI TANDEMOWE

Nie wiesz od czego zacząć? Marzyłeś, żeby skoczyć? A może chcesz zrobić komuś oryginalny prezent lub szukasz pomysłu na imprezę firmową albo wieczór kawalerski? Doskonale trafiłeś, bo skok tandemowy jest właśnie tym, czego szukałeś.

tandem1_s
tandem5_s

Skok w tandemie to najprostszy i najbezpieczniejszy sposób, aby sprawdzić, jak niesamowicie dużą dawkę wrażeń i świetnej zabawy daje nowoczesne spadochroniarstwo.

Na wspólnym spadochronie z doświadczonym instruktorem będziesz miał okazję na żywo podziwiać zapierające dech widoki o wiele bardziej ekscytujące niż te widziane z okna samolotu pasażerskiego.Poznasz radość swobodnego spadania, poczujesz pęd powietrza, wiatr we włosach i doznasz mnóstwo innych niecodziennych wrażeń – dokładnie tych samych, których doświadczają skoczkowie skaczący samodzielnie.

Czy to na pewno dla mnie?
W tandemie może skoczyć w zasadzie każdy. Jedynymi przeciwskazaniami są naprawdę poważne choroby serca i układu nerwowego i waga powyżej 100 kg. Nie ma ograniczeń –ani wiekowych ani żadnych innych.

tandem_wyjscie_s
tandem3_s

Tandem – to proste
Skok tandemowy jest najlepszym i najprostszym pomysłem na pierwszy w życiu skok ze spadochronem. Niepotrzebne są tu badania lekarskie, które trzeba wykonać przed kursem spadochronowym. Do skoku nie trzeba się w żaden szczególny sposób przygotowywać. Przeszkolenie odbywa się krótko przed skokiem i trwa ok. 15 minut. Wtedy też dopasowywany jest kombinezon i uprząż spadochronu.

Uwieczniamy emocje – bezcenne
Skok ze spadochronem to świetna zabawa i całe mnóstwo nowych doznań i emocji. Na pewno warto uwiecznić te chwile, których szczegóły (takie jak np. moment opuszczenia samolotu ) często umykają pamięci w natłoku wrażeń. Dlatego właśnie w skokach tandemowych bardzo często uczestniczą skoczkowi kamerzyści, którzy sfilmują i sfotografują wszystkie najważniejsze momenty. Gotowy zmontowany film i zdjęcia można potem do woli odtwarzać przypominając sobie, co działo się w powietrzu.

tandem2_s
tandem4_s

Skok z samolotu – dobry na każdą okazję
Skok tandemowy jest na tyle niecodziennym przeżyciem, że coraz więcej osób chce uczcić w ten sposób ważne wydarzenia w swoim życiu. Zaręczyny, rocznice, wieczory kawalerskie, urodziny – prezenty same spadają z nieba! Dużym powodzeniem cieszą się też imprezy integracyjne, których jedną z atrakcji są skoki tandemowe. Zobaczyć minę szefa przed skokiem z 4000 metrów – bezcenne!

Bezpieczeństwo jest najważniejsze
Za bezpieczeństwo skoku w pełni odpowiedzialny jest doświadczony instruktor. To on czuwa nad każdym szczegółem, sprawdza sprzęt do skoków, ocenia warunki pogodowe etc. Z kolei po stronie pasażera spoczywa odpowiedzialność za dobrą zabawę, podziwianie widoków i przeżywanie emocji. Każdy skaczący inaczej wyobraża sobie swój pierwszy skok i inaczej go przeżywa. Jedno jest pewne – podczas tego pierwszego skoku z samolotu czeka Cię mnóstwo wrażeń, których do tej pory nie znałeś, a jak się potem przekonasz, warto było poznać.

Chcę skoczyć – co mam zrobić
Aby umówić się na skok tandemowy wyślij zgłoszenie mailem, skorzystaj z formularza na naszej stronie lub zadzwoń. Potem pozostaje już tylko ustalenie konkretnego terminu i godziny. A jeżeli planujesz przyjechać i skoczyć razem z grupą znajomych, możesz zapytać instruktora o zniżkę.

Gdy już to wszystko jest gotowe, zarezerwuj jeszczę piękną pogodę, weź dobry humor i ruszaj na lotnisko!
Do zobaczenia :)